Biura nieruchomości Poznań Podobnie jak wiele innych dobrych agencji nieruchomości, biuro nieruchomości Doradca Rynku Nieruchomości korzysta z wiedzy i doświadczenia uznanych radców prawnych, kancelarii notarialnych, doradców finansowych, agentów ubezpieczeniowych, rzeczoznawców, geodetów, architektów i projektantów.

Ogólnie wiadomo, że do transakcji sprzedaży (najmu) konkretnej nieruchomości dochodzi wtedy, gdy w tym samym czasie i miejscu spotykają się na rynku nieruchomości sprzedający i nabywca. Katalizatorem, a często wręcz nieodzownym elementem takiej transakcji jest pośrednik nieruchomości, który dla obu stron stwarza optymalne warunki do zawarcia transakcji prowadząc ją od momentu wprowadzenia oferty nieruchomości na rynek, aż po uścisk dłoni w dniu przekazania kluczy do mieszkania, czy domu, po zakończeniu transakcji.

W sytuacji okresowego przeszacowania cen na rynku nieruchomości, zwłaszcza wtedy, kiedy podaż nieruchomości na rynek przewyższa popyt i trudno uzyskać dobrą cenę, specjaliści rynku nieruchomości mają rzeczywistą okazję wykazania się rzetelną wiedzą i doświadczeniem. Konkretnej pomocy doradców nieruchomości w biurach i agencjach nieruchomości w sprawach najmu i sprzedaży mieszkań oraz domów poszukuje wtedy znacznie więcej osób.

Agencja Doradca Rynku Nieruchomości preferuje konkretne rozwiązania, dlatego swoim klientom proponuje zwięzłe, jasne i przejrzyste umowy o pośrednictwo /nie wymaga umów na wyłączność, choć są one korzystnym rozwiązaniem/ oraz gwarantujące wielorakie możliwości, elastyczne warunki współpracy. W biurach oraz w agencjach nieruchomości prowadzeniem sprzedaży poszczególnych nieruchomości zajmują się wyspecjalizowani w dziedzinie rynku doradcy.

Więcej artykułów z branży nieruchomości poniżej:

Księgi wieczyste - jak sprawdzać?

Jak wycenić dom, mieszkanie na sprzedaż?

Umowa na wyłączność - "związane ręce" czy zawiązana transakcja? Zalety umowy

W jaki sposób przygotować się do spotkania z pośrednikiem?

Dobry pośrednik nieruchomości - skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami