Rekomendowane biuro nieruchomości w Poznaniu Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor, to skuteczny zespół doświadczonych pośredników. Ta polecana agencja nieruchomości została założona w 1999 roku.

Pośrednicy biura od lat profesjonalnie i z zaangażowaniem pomagają realizować życiowe plany swoich Klientów, którzy często trafiają do biura nieruchomości z polecenia znajomych, jak również bezpośrednio znajdując biuro nieruchomości za pomocą wyszukiwarek, serwisów internetowych lub bezpośrednio się kontaktują z zapytaniem o konkretne oferty nieruchomości zamieszczane przez pośredników na portalach nieruchomościowych.

Zespół pośredników biura Doradcy Rynku Nieruchomości swoim zasięgiem działania obejmuje domy, mieszkania, działki w Poznaniu oraz przyległych do miasta gminach. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów pośrednicy biura pomagają także poszukiwać, sprzedawać /wynajmować/ nieruchomości położone także w innych województwach. Głównym zadaniem biura jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a dodatkowe usługi uzupełniające to:

* wstępna wycena nieruchomości /mieszkania, lokale, domy, działki/;

* bezpłatna pomoc w staraniach o mieszkaniowy kredyt hipoteczny;

* występowanie w imieniu Klienta biura nieruchomości po zaświadczenia i dokumenty niezbędne do sprzedaży domu, mieszkania, działki;

* oraz inne niezbędne usługi pomocnicze związane z pracą pośredników na rzecz Klientów biura nieruchomości.

Za zgłoszeie nieruchomości do sprzedaży w naszym biurze nie pobieramy żadnych opłat. Wymagane jest jednak podpisanie umowy pośrednictwa. Wynagrodzenie za wykonanie usługi pośrednictwa płatne jest dopiero po znalezieniu przez biuro nabywcy i zawsze po przeprowadzeniu transakcji.

Zgromadzone przez ponad 20 lat pracy doświadczenie, szeroka wiedza i zweryfikowane przez wymagający rynek nieruchomości w Poznaniu umiejętności, to obecnie najlepsza gwarancja wysokiej skuteczności i profesjonalizmu działania pośredników biura Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, zrozumienie potrzeb i w efekcie skuteczne działanie na korzyść naszych Klientów oraz partnerskie relacje przekładają się na kolejne zlecenia usług biura nieruchomości i dalsze rekomendacje.

W zakładce "Opinie" /górny pasek strony internetowej agencji/ można zapoznać się z referencjami zadowolonych Klientów biura nieruchomości Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor.

Serdecznie Państwa zachęcamy do skorzystania z usług biura nieruchomości Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor, które już 25 lat, od 1999 roku skutecznie pomaga swoim Klientom reaizować życiowe plany.