Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor, to polecana agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami skutecznie działająca w aglomeracji poznańskiej od 1999.

Pośrednicy agencji od lat profesjonalnie i z zaangażowaniem pomagają realizować życiowe plany swoich Klientów, którzy często trafiają do biura Doradcy z polecenia zadowolonych z wcześniejszej takiej współpracy swoich znajomych, jak również bezpośrednio znajdując nasze biuro nieruchomości za pomocą wyszukiwarek internetowych lub z ofert nieruchomości na portalach nieruchomościowych.

Zespół pośredników agencji Doradcy Rynku pracuje zwykle w Poznaniu i pobliskich miastu gminach. Ale w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów pośrednicy agencji pomagają także poszukiwać, sprzedawać /wynajmować/ nieruchomości położone w innych województwach. Filarem działania agencji jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a dodatkowe usługi uzupełniające to:

* ubezpieczenia nieruchomości;

* certyfikaty energetyczne;

* wstępna wycena nieruchomości /mieszkania, lokale, domy, działki/;

* bezpłatna pomoc w staraniach o kredyt hipoteczny;

* występowanie w imieniu Klienta biura nieruchomości po zaświadczenia i dokumenty niezbędne do sprzedaży;

* inne niezbędne usługi pomocnicze związane z pracą pośredników na rzecz Klientów biura.

Zgromadzone doświadczenie, rzetelna wiedza i zweryfikowane przez wymagający poznański rynek nieruchomości umiejętności, to obecnie najlepsza gwarancja wysokiej skuteczności i profesjonalizmu działania pośredników biura.

Dzięki indywidualnemu traktowaniu każdego zlecenia, rozumieniu potrzeb i w efekcie skutecznemu działaniu na korzyść naszych Klientów, relacje oparte na zaufaniu Klientów bardzo często przekładają się na polecenia naszych usług kolejnym osobom oraz rekomendacje usług biura.

W zakładce "Opinie" /górny pasek strony internetowej agencji/ można zapoznać się z referencjami zadowolonych Klientów naszego biura nieruchomości na temat pracy poszczególnych agentów firmy Doradca Rynku Nieruchomości.

Ponieważ opinie mogą zamieszczać wyłącznie Klienci posiadający konta pocztowe w wykupionej przez Google usłudze Gmail, to ich liczba nie jest tak duża jaka mogłaby być gdyby opinie mógł zamieścić każdy Klient biura. Z drugiej strony dzięki temu, że opinie wpisywane są za pośrednictwem usługi Google+, to tym samym stają one wiarygodne i godne zaufania.

 

Serdecznie Państwa zachęcamy do skorzystania z usług pośredników biura.