Pośrednictwo nieruchomości PoznańTo nie szyld, biuro nieruchomości, nie agencja nieruchomości, ale konkretny człowiek, wyposażony w wiedzę, doświadczony specjalista w dziedzinie nieruchomości dba o to, by korzystnie sprzedać lub znaleźć dla Ciebie odpowiadające potrzebom mieszkanie, wymarzony dom lub działkę, która odpowiada Twoim potrzebom, oczekiwaniom oraz finansowym możliwościom.

Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor -  pośrednik z licencją zawodową dla wymagających klientów, osób zarówno sprzedających jak i poszukujących nieruchomości Poznań.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Jarosław Kantor na poznańskim, lokalnym rynku nieruchomości działa od 1999 roku. Efektywnie pośredniczy i skutecznie doradza w zakresie sprzedaży /najmu/ dowolnego domu, czy mieszkania w Poznaniu klientom, którzy z łatwością trafiają do pośrednika z imiennego polecenia, jak i za pośrednictwem lokalnej prasy czy Internetu.

licenajc pośrednik nieruchomości

Zespół posredników biura oferuje kompleksową obsługę transakcji pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie każdego mieszkania, domów (domy wolno stojące, domy w zabudowie szeregowej /szeregowce/, domy w zabudowie bliźniaczej) i innych nieruchomości w Poznaniu i okolicy Poznania. DoradcaRN poleca wyłącznie sprawdzone i na bieżąco aktualizowane oferty nieruchomości.

Dzięki wieloletniej pracy i chętnie podejmowanej współpracy z branżowymi partnerami na poznańskim rynku nieruchomości, zespoół Doradca Rynku Nieruchomości zapewnia najwyższe kompetencje, wysoki standard oraz konkurencyjne warunki oferowanych usług.

Dla większego bezpieczeństwa na pewno warto korzystać z usług doradców nieruchomości legitymujących się licencją zawodową pośrednika nieruchomości. Obecnie państwowe licencje obowiązujące do końca 2013 roku zostały bez zastrzeżeń uznane i są honorowane przez federacje i stowarzyszenia branżowe pośredników, dzięki czemu zachowana została możliwość zweryfikowania kompetencji osób wykonujących tą działalność.

Aktualnie od każdego przedsiębiorcy działającego jako pośrednik nieruchomości wymaga się obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone w związku z prowadzoną przez niego działalnością na rynku nieruchomości. Osobom, którym zależy jednak by ich sprawami na rynku zajmowały się osoby posiadające doświadczenie i zweryfikowaną w wieloletniej pracy wiedzę, polecamy korzystanie z usług pośredników legitymujących się licencjami zawodowymi, sprawdzonych przez wymagający rynek oraz posiadających rekomendacje od zadowolonych klientów.

Jarosław Kantor licencja nr 16 373

Więcej artykułów z branży nieruchomości poniżej:

Księgi wieczyste - jak sprawdzać?

Jak wycenić dom, mieszkanie na sprzedaż?

Umowa na wyłączność - "związane ręce" czy zawiązana transakcja? Zalety umowy

W jaki sposób przygotować się do spotkania z pośrednikiem?

Dobry pośrednik nieruchomości - skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami