Pośrednik nieruchomości PoznańBiuro nieruchomości, czy agencję nieruchomości zawsze tworzą konkretne osoby. W agencji DoradcaRN.pl pracuje grupa doświadczonych doradców, którzy dbają o to, by korzystnie sprzedać lub znaleźć dla Państwa potrzebne mieszkanie, wymarzony dom lub działkę, która odpowiada indywidualnym potrzebom oraz określonemu budżetowi.

Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor -  pośrednik z licencją zawodową dla zdecydowanych, osób zarówno sprzedających jak i poszukujących nieruchomości.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Jarosław Kantor na poznańskim, lokalnym rynku nieruchomości działa od 1999 roku. Efektywnie pośredniczy i skutecznie pomaga w sprzedaży /najmie/ domu, czy mieszkania w Poznaniu. Sprawdzono, że taniej można dokonać zakupu domu, mieszkania czy działki, poprzez polecane, lokalne agencje nieruchomości o wieloletniej tradycji, niż przez duże, sieciowe firmy nieruchomości.

licencja pośrednika nieruchomości

Pośrednicy biura DoradcaRN zapewniają kompleksową obsługę transakcji pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów (domy wolnostojące, domy w zabudowie szeregowej /szeregowce/, domy w zabudowie bliźniaczej) i innych nieruchomości położonych w Poznaniu, jak i okolicy Poznania. Agenci DoradcaRN polecają wyłącznie sprawdzone oferty, które są na bieżąco aktualizowane.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy i chętnie podejmowanej współpracy z innymi biurami działającymi na poznańskim rynku, zespół Doradca Rynku Nieruchomości może zagwarantować najwyższe kompetencje, wysoki standard oraz konkurencyjne warunki finansowe oferowanej usługi pośrednictwa.

Od każdego podmiotu gospodarczego działającego jako agencja nieruchomości wymagane jest obowiązkowego ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami). Odpowiednie przepisy zobowiążauja także do załączania wydruku polisy OC i informacji z zakresu RODO do każdej podpisywanej umowy pośrednictwa.

Jarosław Kantor, licencja zawodowa nr 16 373

Więcej artykułów z branży nieruchomości poniżej:

 

 

 

Księgi wieczyste - jak sprawdzać?

Jak wycenić dom, mieszkanie na sprzedaż?

Umowa na wyłączność - "związane ręce" czy zawiązana transakcja? Zalety umowy

W jaki sposób przygotować się do spotkania z pośrednikiem?

Dobry pośrednik nieruchomości - skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami