Biuro nieruchomości poleca:

Staraj się o kredyt z godnym polecenia doradcą finansowym:

Szanowni Państwo, ponieważ wciąż zmieniające się warunki kredytowania oferowane przez banki (raty, marże, oprocentowanie, etc) trudno precyzyjnie uwzględnić w prostych i tym samym niemiarodajnych kalkulatorach internetowych, dlatego zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z doradcami finansowymi, którzy przedstawią Państwu aktualnie najlepsze dostępne oferty banków oraz sprawnie wspomogą w trakcie bankowej procedury przyznawania kredytu.

Nasi doradcy kredytowi działają w interesie naszych Klientów,  mając przede wszystkim na uwadze Państwa korzyść i występując w Państwa imieniu do banków i instytucji finansowych, których oferty kredytowe doskonale znają i potrafią porównać, a tym samym zaproponować Państwu, jako swoim Klientom najkorzystniejsze w danej chwili rozwiązania.

Wystarczy zadzwonić do wybranego z poniższej listy pośrednika nieruchomości naszej agencji, by otrzymać wartościowe polecenie do sprawdzonego, godnego polecenia brokera kredytowego.

Pomoc wskazanych doradców kredytowych zawsze jest bezpłatna.

W celu skontaktowania się z polecanymi przez pośredników Doradca Rynku Nieruchomości doradcami kredytowymi zadzwoń:

693 509 393 - POZNAŃ - kontakt przez Jarosław Kantor

607 406 789 - ROKIETNICA - kontakt przez Jacek Kubicki

693 567 222 - POZNAŃ - kontakt przez Marcin Bednarek

732 250 999 - MUROWANA GOŚLINA - kontakt przez Leszek Szóstak

783 475 479 - BUK - kontakt przez Natalia Ciupka

501 448 449 - Tarnowo Podgórne - kontakt przez Rafał Zdunek

Skorzystaj z doświadczenia kompetentnych brokerów finansowych współpracujących z pośrednikami agencji nieruchomości DoradcaRN.