Nieruchomości Poznań poleca DoradcaRNNieruchomości Poznań DoradcaRN, to nie tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, ale również ubezpieczenia mieszkań i domów, świadectwa energetyczne, bezpłatne doradztwo kredytowe, doradztwo typu homestaging, a wszystko to w jednej, polecanej na rynku firmie.

Celem jaki wyznacza sobie każda dobra agencja nieruchomości jest szybkie, bezpieczne oraz przede wszystkim skuteczne kojarzenie transakcji i doprowadzanie do zadowalającego jej uczestników zakończenia procesu sprzedaży czy najmu domów, mieszkań w Poznaniu.

Pośrednicy DoradcaRN działają przejrzyście, skutecznie i w bezpieczny sposób. Osoby reprezentujące strony transakcji zawsze dokładnie wiedzą na jakim etapie znajduje się sprzedaż (wynajem) oraz, że ich sprawy prowadzone są z należytą starannością i ze zwróceniem uwagi na okoliczności i trendy. Umowy (przedwstępna, sprzedaży/najmu), konstruowane są w zgodzie z obowiązującym stanem prawnym oraz wcześniej obopólnie uzgodnionymi warunkami sprzedaży, lub najmu konkretnej nieruchomości w Poznaniu.

Oprócz możliwości korzystnego ubezpieczenia nieruchomości (mieszkania, domy, budynków komercyjnych, domów w budowie) doradca naszej agencji bezpłatnie pomaga w doborze odpowiedniego kredytu. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy także świadectwa energetyczne dla budynków i lokali (niezbędne dla obiektów oddawanych do użytku po 1 stycznia 2009).

Agencja nieruchomości DoradcaRN działa głównie w Poznaniu oraz najbliższej okolicy miasta (przyległe do Poznania gminy). Zapraszamy do korzystania z usług polecanego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działającego na lokalnym rynku (i nie tylko) już od 1999.

Więcej artykułów z branży nieruchomości poniżej:

Księgi wieczyste - jak sprawdzać?

Jak wycenić dom, mieszkanie na sprzedaż?

Umowa na wyłączność - "związane ręce" czy zawiązana transakcja? Zalety umowy

W jaki sposób przygotować się do spotkania z pośrednikiem?

Dobry pośrednik nieruchomości - skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami