Poznań, Jeżyce
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5170

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na poznańskich Jeżycach blisko Mostu Teatralnego. Powierzchnia użytkowa lokalu 66,4m2 na którą składają się: - na pierwszym poziomie pokój dzienny z wydzieloną kuchnią o łącznej powierzchni 34m2 - na drugim poziomie ...

Powierzchnia
66,40 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 500,00 zł
cena 830 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Jeżyce
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Dębnica Kaszubska, Starnice

Dębnica Kaszubska, Starnice
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5147

Mieszkanie 91,12 m2 położone jest na parterze, w pałacu w Starnicach w gminie Dębnica Kaszubska. Zespół parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Zespół znajduje się w wykazie zabytków Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku pod nr ewidencyjnym A-104. W 2016 ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 626,37 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Dębnica Kaszubska, Starnice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Swarzędz, Działyńskiego

Swarzędz, Działyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5109

1997, 3 pokojowe, wysoki parter w III piętrowym budynku Na sprzedaż  świetnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,4 m2, w budynku na osiedlu im. Tytusa Działyńskiego. Wokół budynku ogólnodostępny parking (parkowanie przy bloku), w obrębie osiedla ...

Powierzchnia
66,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 731,93 zł
cena 447 000
mieszkanie na sprzedaż - Swarzędz, Działyńskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Murowana Goślina

Murowana Goślina
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5056

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,9 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z Księgą wieczystą. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 15,9 m2, z wyjściem na balkon, - pokój 9 ,18 m2, - kuchnia ...

Powierzchnia
41,90 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 520,29 zł
cena 357 000
mieszkanie na sprzedaż - Murowana Goślina
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Wilda, Grzybowa

Poznań, Wilda, Grzybowa
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5046

4-pokojowe mieszkanie w segmencie szeregowym, z niedużym ogrodem w zabudowie szeregowej, w Poznaniu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy ul. Grzybowej 20 w Poznaniu. Budynek nr 20 zbudowany został ok. 1975 wraz z budynkiem obok o nr 18 został podzielony na ...

Powierzchnia
135,11 m2
Powierzchnia działki [m2]
219 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 158,76 zł
cena 697 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Wilda, Grzybowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem