bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Jeżyce

Poznań, Jeżyce
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5229

Polecam na sprzedaż wygodne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym, dwustronnym układem pomieszczeń, położone na 3 piętrze / 6 piętrowego budynku z windą w Centrum Poznania na Jeżycach, przy ul. Wawrzyniaka. Powierzchnia blisko 55m² i składa się z: - 2 ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 690,91 zł
cena 588 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Jeżyce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady

Poznań, Winogrady
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5221

Kawalerka o powierzchni 32 m2, znajdująca się na wysokim parterze w bloku 15 piętrowym. Osobna kuchnia. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Rozkład pomieszczeń: - salon 21 m2 z wyjściem na balkon, - kuchnia 5 m2, otwarta na salon, - ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 375,00 zł
cena 396 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rokietnica (gw), Rokietnica

Rokietnica (gw), Rokietnica
mieszkanie na wynajem

DRN-MW-5218

Mieszkanie na os. Parkowym w Rokietnicy, dwa pokoje. Powierzchnia 42m2, na którą składają się dwa niezależne pokoje o powierzchniach ok. 14m2 i 9,86m2, oddzielna kuchnia ok. 7m2, korytarz 6,5m2, łazienka 4,03m2.  Kuchnia umeblowana wraz ze sprzętem AGD, łazienka w ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,62 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Rokietnica (gw), Rokietnica
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Poznań, Piątkowo, os. Zygmunta Starego

Poznań, Piątkowo, os. Zygmunta Starego
mieszkanie na wynajem

DRN-MW-5217

Komfortowe mieszkanie 29,9 m2 w budynku blisko PST - os. Zygmunta Starego 6 w Poznaniu.  Mieszkanie jak nowe, umeblowane i wyposażone (klimatyzacja). Wszystkie zdjęcia w lepszej rozdzielczości obejrzysz na stronie firmowej Doradca (dot) pl Preferowany Najemca: ...

Powierzchnia
29,90 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,53 zł
cena 1 750
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Dopiewo, Dopiewiec, Jutrzenki

Dopiewo, Dopiewiec, Jutrzenki
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5216

Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w segmencie szeregowym na osiedlu LINEA w Dopiewcu.  18 km od Poznania. ul. Jutrzenki, ogródek, dedykowane miejsce postojowe na auto przed samą posesją oraz wiele ogólnodostępnych miejsc na osiedlu Powierzchnia ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 380,28 zł
cena 737 000
mieszkanie na sprzedaż - Dopiewo, Dopiewiec, Jutrzenki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Poznań, Winogrady, os. Przyjaźni

Poznań, Winogrady, os. Przyjaźni
mieszkanie na wynajem

DRN-MW-5210

# 3 pokojowe os. Przyjaźni, Winogrady, POZNAŃ, IV piętro, balkon. W dobrym standardzie, jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia. Niski, ocieplony i zadbany budynek z płyty położony w pełnym zieleni, cichym kameralnym osiedlu. Przy budynku zamykany ...

Powierzchnia
64,90 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,68 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Poznań, Winogrady, os. Przyjaźni
Kryteria wyszukiwania

rozumiem