nowa oferta
dom na sprzedaż - Grzmiąca, Wielawino

Grzmiąca, Wielawino
dom na sprzedaż

DRN-DS-5231

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 74 m2, wybudowany na dużej działce o powierzchni 2874 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 24 m2 - przejściowy 9,8 m2, - sypialnia 20,7 m2, - kuchnia zabudowana szafkami 7,1 m2, - łazienka z ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 874 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 962,50 zł
cena 237 000
dom na sprzedaż - Grzmiąca, Wielawino
bez prowizji
dom na wynajem - Dopiewo, Dąbrowa

Dopiewo, Dąbrowa
dom na wynajem

DRN-DW-5230

Polecam na wynajem 140 m² dom w ponadczasowej symetrycznej architekturze na 712m² działce, w Dąbrowie z dobrą infrastrukturą drogową, blisko do trasy S-11 i dwupasmowej ul. Bukowskiej. Zadbane wnętrza z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dodatkowym zapleczem i ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
712 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 3 500
dom na wynajem - Dopiewo, Dąbrowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rokietnica

Rokietnica
dom na sprzedaż

DRN-DS-5222

Na sprzedaż sporej wielkości dom wolnostojący zlokalizowany osiedlu domów jednorodzinnych w podpoznańskiej Rokietnicy. Dom posadowiony na dużej narożnikowej działce o powierzchni 1660m2 w kształcie foremnego prostokąta. Powierzchnia domu to 211m2 łącznie z dwustanowiskowym ...

Powierzchnia
222,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 941,44 zł
cena 1 985 000
dom na sprzedaż - Rokietnica
bez prowizji
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo

Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo
dom na sprzedaż

DRN-DS-5213

Polecam na sprzedaż bajkowy dom w otulinie zieleni w kameralnej, cichej i spokojnej części Baranowa. Budynek wielopoziomowy z 1985 r. w zabudowie bliźniaczej z mini 14m² garażem na Mini, w bryle budynku i podpiwniczeniem. Zrealizowany według ówczesnych standardów ...

Powierzchnia
142,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 018,28 zł
cena 998 000
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo
bez prowizji
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Lusówko

Tarnowo Podgórne (gw), Lusówko
dom na sprzedaż

DRN-DS-5212

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dla ambitnych „Bohaterów domu” lubiących wyzwania i prace budowlane. Na sprzedaż optymalny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni około 190 m² z 30 m² garażem dwustanowiskowym, położony na dużej zagospodarowanej ...

Powierzchnia
195,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 066,67 zł
cena 988 000
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Lusówko
bez prowizji
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Rumianek

Tarnowo Podgórne (gw), Rumianek
dom na sprzedaż

DRN-DS-5202

Polecam na sprzedaż przytulny domu w zabudowie bliźniaczej w Rumianku w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej z pełną niezbędną infrastrukturą.  Budynek z 2012 r. z cegły ceramicznej o łącznej powierzchni całkowitej 130 m² i powierzchni użytkowej wynoszącej 100,40 ...

Powierzchnia
130,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
467 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 269,23 zł
cena 1 075 000
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Rumianek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem