oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne (gw), Tarnowo Podgórne
działka na sprzedaż

DRN-GS-5049

Polecam na sprzedaż atrakcyjną lokalizacyjnie działkę usługową, zlokalizowaną przy rondzie im. Tadeusza Mazowieckiego na zachodniej obwodnicy Tarnowa Podgórnego. Powierzchnia działki 1380 m², regularny foremny kształt, oryginalna lokalizacja, dobra widoczność marketingowa. Teren ...

Powierzchnia
1 380,00 m2
Cena za m2
570,85 zł
cena 787 777
bez prowizji
działka na sprzedaż - Duszniki, Ceradz Dolny

Duszniki, Ceradz Dolny
działka na sprzedaż

DRN-GS-5045

Polecam na sprzedaż działkę 242/12 o powierzchni 1164 m², budowlaną, zlokalizowaną w Ceradzu Dolnym, ul. Jarzębinowa, gm. Duszniki. Działka płaska o regularnym kształcie prostokąta i wymiarach front 20 m na 58 m z wystawą południową. Działka posiada Warunki Zabudowy, ...

Powierzchnia
1 164,00 m2
Cena za m2
150,17 zł
cena 174 800
działka na sprzedaż - Duszniki, Ceradz Dolny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Lusówko

Tarnowo Podgórne (gw), Lusówko
działka na sprzedaż

DRN-GS-4975

Polecam na sprzedaż rezydencyjną działkę budowlaną położoną w Lusówku u zbiegu ulic, Tarnowskiej i Żurawiej. Powierzchnia działki 1748 m². Regularny kształt prostokąta oraz narożnikowe położenie daje szerokie możliwości zagospodarowania działki. Teren objęty ...

Powierzchnia
1 748,00 m2
Cena za m2
554,92 zł
cena 970 000
działka na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Lusówko
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne (gw), Tarnowo Podgórne
lokal na sprzedaż

DRN-LS-4889

Polecam na sprzedaż wielofunkcyjny / uniwersalny / z dużym potencjałem obiekt zlokalizowany w centrum Tarnowo Podgórnego z dostępem od ulic Pocztowej i Romaszewskiego. Wielofunkcyjny budynek w którym znajdują się pomieszczenia: biurowe, konferencyjne, specjalistyczne ...

Powierzchnia
686,00 m2
Cena za m2
8 743,44 zł
cena 5 998 000
lokal na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Tarnowo Podgórne
16
ofert
Rafał Zdunek

Agent

Licencja: 27445

rafal.zdunek@doradcarn.pl

501448449