Tarnowo Podgórne (gw), Otowo
działka na sprzedaż

DRN-GS-5106

  Działka o powierzchni 400 m2 położona na terenie ROD Otowo w miejscowości Otowo, gmina Tarnowo Podgórne. Na działce wybudowany murowany domek rekreacyjny o powierzchni około 35 m2, wymagający gruntownego remontu. Działka ogrodzona. Kompleks działek znajduje ...

Powierzchnia
400,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 100 000
działka na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Otowo

Murowana Goślina (gw), Długa Goślina
działka na sprzedaż

DRN-GS-5059

Działka Rolna o powierzchni 1,23 HA, znajdująca się w Długiej Goślinie przy drodze do Nieszawy. Działka zarośnięta krzewami, drzewami owocowymi. (dawny sad, gospodarstwo) Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowanie Przestrzennego.  Przeznaczenie terenu pod ...

Powierzchnia
12 300,00 m2
Cena za m2
16,02 zł
cena 197 000
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Długa Goślina
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Murowana Goślina

Murowana Goślina
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5056

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,9 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z Księgą wieczystą. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 15,9 m2, z wyjściem na balkon, - pokój 9 ,18 m2, - kuchnia ...

Powierzchnia
41,90 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 520,29 zł
cena 357 000
mieszkanie na sprzedaż - Murowana Goślina

Murowana Goślina
dom na sprzedaż

DRN-DS-5035

Duży dom jednorodzinny, wybudowany w centrum miasta, na bocznej cichej uliczce. Powierzchnia całkowita domu 297 m2. Powierzchnia użytkowa około 156 m2. Rozkład pomieszczeń: Parter: - salon z jadalnią 42 m2, - sypialnie 12 m2, 13 m2 i 14 m2, - kuchnia 18,5 m2, - ...

Powierzchnia
297,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
530 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 633,00 zł
cena 1 079 000
dom na sprzedaż - Murowana Goślina
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Boduszewo

Murowana Goślina (gw), Boduszewo
działka na sprzedaż

DRN-GS-5013

Działka o powierzchni 10100 m2, granicząca z lasem Puszczy Zielonka. Na działce budynek gospodarczo-mieszkalny o powierzchni około 80 m2 z możliwością rozbudowy. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Od strony ulicy Teren Zabudowy ...

Powierzchnia
10 100,00 m2
Cena za m2
88,81 zł
cena 897 000
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Boduszewo

Kostrzyn
dom na sprzedaż

DRN-DS-4951

Dom o powierzchni całkowitej 330 m2, powierzchnia użytkowa 286 m2,  wybudowany na działce o powierzchni 1035 m2. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym, około 50 m2, połączony z przestronnym korytarzem i klatką schodową około 25 m2. - sypialnia ...

Powierzchnia
329,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 035 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 315,92 zł
cena 1 750 000