nowa oferta
dom na sprzedaż - Grzmiąca, Wielawino

Grzmiąca, Wielawino
dom na sprzedaż

DRN-DS-5231

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 74 m2, wybudowany na dużej działce o powierzchni 2874 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 24 m2 - przejściowy 9,8 m2, - sypialnia 20,7 m2, - kuchnia zabudowana szafkami 7,1 m2, - łazienka z ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 874 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 962,50 zł
cena 237 000
dom na sprzedaż - Grzmiąca, Wielawino
nowa oferta
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Kamińsko

Murowana Goślina (gw), Kamińsko
działka na sprzedaż

DRN-GS-5228

Działka rekreacyjna o powierzchni 497 m2, zabudowana murowanym domkiem. Powierzchnia domu około 50 m2. Rozkład pomieszczeń: Salon połączony z wydzieloną kuchnią zabudowaną szafkami. Z salonu wejście do sypialni. Korytarz z wejściem do łazienki. Nad kuchnią ...

Powierzchnia
497,00 m2
Cena za m2
1 046,28 zł
cena 520 000
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Kamińsko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady

Poznań, Winogrady
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5227

Kawalerka o powierzchni 38,3 m2, znajdująca się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja Poznań, ul. Słowiańska 38. Pełna własność z Księgą wieczystą. Budynek wybudowany w 1995 roku z cegły. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 18,2 m2, z wyjściem ...

Powierzchnia
38,30 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 932,11 zł
cena 457 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady

Poznań, Winogrady
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5221

Kawalerka o powierzchni 32 m2, znajdująca się na wysokim parterze w bloku 15 piętrowym. Osobna kuchnia. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Rozkład pomieszczeń: - salon 21 m2 z wyjściem na balkon, - kuchnia 5 m2, otwarta na salon, - ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 375,00 zł
cena 396 000
mieszkanie na sprzedaż - Poznań, Winogrady
nowa oferta
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Boduszewo

Murowana Goślina (gw), Boduszewo
działka na sprzedaż

DRN-GS-5219

Działka budowlana o powierzchni 1297 m2, znajdująca się w Boduszewie w drugiej linii zabudowy. Dojazd drogą wewnętrzną. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowani a Przestrzennego przewidująca zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową. Dopuszczone ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
190,44 zł
cena 247 000
działka na sprzedaż - Murowana Goślina (gw), Boduszewo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Skoki (gw), Sławica

Skoki (gw), Sławica
działka na sprzedaż

DRN-GS-5209

Działka o powierzchni 1364 m2, znajdująca się w Sławicy, przy ul. Dzwonowskiej. Działka objęta MPZP, przeznaczona pod Zabudowę Mieszkaniową z Usługami. Przewiduje budynki mieszkalne do wysokości II kondygnacji wraz z poddaszem użytkowym. Dach skośni jedno lub ...

Powierzchnia
1 364,00 m2
Cena za m2
182,55 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Skoki (gw), Sławica